Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
селамектін - 60 мг;
сароланер - 10 мг.
Допоміжні речовини: дипропіленгліколь монометил ефір, ізонропіловій спирт, бутилгідрокситолуол.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP55, ендектоціди (QP54AA05, селамектін, макроциклічні лактоти)
Селамектін - речовина групи ендектоцідов класу макроциклічних лактонов. Механізм дії пов'язаний зі зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран в нервової і м'язової системах багатьох ектопаразитів. Зв'язуючись із специфічними рецепторами, він збільшує проникність синаптичних мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин паразитів, і, як наслідок, їх паралічу та загибелі. У ссавців подібні рецептори розташовані тільки в центральній нервовій системі. Оскільки селамектін не володіє здатністю проникати через гематоенцефалічний бар'єр, він має високий рівень безпеки, і в рекомендованих дозах безпечний для собак і кішок.
Селамектін проявляє широкий спектр системного нематодоцідного, інсектіціднго і акарицидного дії, має ларвоцідние і овоцидну властивості.
Препарат швидко і повністю всмоктується з місця нанесення в кров. Терапевтичні концентрації селамектіна в крові підтримуються тривалий час, забезпечуючи знищення паразитів і захист від реінвазії протягом місяця.
Сароланер - це акарицид і інсектицид, який відноситься до групи ізоксазоліна. Основним об'єктом дії сароланера у комах і акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори і глутаматние рецептори). Сароланер блокує ГАМК і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів перешкоджає поглинанню іонів хлору ГАМК і глютамат-залежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції і загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах / акарид в порівнянні з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміціни, авермектини і ціклодіени.
Після місцевого нанесення препарату Стронгхолд Плюс, як селамектін, так і сароланер добре всмоктуються зі середніми значеннями біодоступності, відповідно, 40,5% і 57,9% і розподіляються системно. У котів селамектін і сароланер є препаратами з низьким рівнем кліренсу і тривалим періодом напіввиведення, відповідно, 12,5 дня і 41,5 дня після місцевого нанесення.
У котів основний шлях виведення селамектіна - з калом, більшість виводиться у вигляді вихідної сполуки. Ідентифікація метаболітів селамектіна в калі показала, що метаболічний кліренс також сприяє його виведенню. Основним шляхом виведення сароланера є елімінація з жовчю вихідної сполуки з урахуванням метаболічного кліренсу.
Застосування
Лікування зараження кліщами протягом 5 тижнів проти Ixodes ricinus і Ixodes hexagonus, а також протягом 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus і Rhipicephalus sanguineus.
Профілактика і лікування отодектоза (Otodectes Cynotis), токсокароза (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaefortme), інвазії кровосисних вошей (Felicola subrostratus) і бліх (Ctenocephalides spp.), А також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis).
Препарат може застосовуватися в складі терапевтичної стратегії для лікування алергічного дерматиту, викликаного блохами (FAD).
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
* Крім великогабаритних товарів
